ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Младо безживотно тело пронајдено обесено во својот дом во село Ѕвегор

Младо безживотно тело утрово околу 9:45 било пронајдено мртво во својата вила во село Ѕвегор, Делчевско. Телото било пронајдено од Итната медицинска помош која по телефонски повик се упатила на местото на настанот и го пронашла веќе мртвото момче. Лекарите веднаш констатирале смрт.

Десет минути по екипата на Итната медицинска помош пристигнале двајца инспектори и јавен обивнител. Подоцна е утврдено дека се работи за лицето со иницијали А.З.

Од полицијата најавија дополнителни информации за трагичниот настан.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.