ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Мицкоски: Власта заборави на ветувањата

На синоќешната средба со граѓани на општината Бутел, лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш потенцираше дека власта заборави на предизборните ветувања и дека владината политика воопшто не го подобрува животот на граѓаните.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.