ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Мила Царовска по посетата на „Раде Кончар“

Вицепремиерката задолжена за економски прашања и координација со економските ресори Мила Царовска и министерката за странски инвестиции Зорица Апостолска на средба со менаџментот на компанијата „Раде Кончар“ контрактори и релеи.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.