ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Метеж пред поранешна градска болница – донесени ранети мажи, претходеле пукотници во Љубош

Метеж пред поранешната градска болница спроти Собранието.

Неофицијално, имало и пукотници. Влезот на болницата е блокиран од полиција.

Од автомобил со скршени стакла биле донесени двајца ранети мажи, вперено оружје и кон полицијата?!

Болницата „Свети Наум Охридски“ во моментов е блокирана од полиција

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.