ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Маж изгоре во пожар во стан во Штип

Изгорено машко тело вчера било пронајдено во стан на бул.„ЈНА“ во Штип, каде избувнал пожар. Телото го пронашле пожарникарите додека го гаснеле пожарот.

Увид на лице место извршила екипа од СВР-Штип и Јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.