ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Мадуро до Трамп: Рацете подалеку од Венецуела! (ВИДЕО)

Сѐ уште официјалниот претседател на Венецуела Николас Мадуро ги обвини САД за обид за државен удар во таа земја, пренесуваат агенциите.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.