ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Калајџиев: Јанева ги делела бонусите од ракав

Јанева ги делела од ракав бонусите во СЈО, смета професорот Калајџиев, според кој надоместот за доверливоста не е оправдување за високите суми од 22 илјади евра кои на годишно ниво ги добивале обвинителите до СЈО.

Please follow and like us:
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.