ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Иранските медиуми објавија фотографии од „заробените шпиони поврзани со ЦИА“ (ФОТО)

منتشر کرد:‌ تصاویر افسران اطلاعاتی سیا

وزارت اطلاعات: ١٧ جاسوس تربیت‌یافته سیا دستگير شدند؛ برخی از این جاسوسان حکم اعدام گرفته‌اند

https://tn.ai/2059473 

32 people are talking about this

 

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.