ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

(ВИДЕО) Пендаровски со осум клучни проекти во првите осум месеци од мандатот

Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата и ДУИ, Стево Пендаровски, објави видео на кои ги презентираше осумте клучни проекти во првите осум месеци од мадатот доколку ја добие поддршката од граѓаните.

Слушнете ги проектите во следново видео:

Пендаровски: 8 клучни проекти за првите 8 месеци од мандатот, #ЗаедноНапред.

Gepostet von СДСМ – Социјалдемократски сојуз на Македонија am Samstag, 6. April 2019

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.