ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бранови исфрлиле дрога на брегот на Црното Море

Романската полиција пронашла десетици пакети со кокаин со вкупна тежина од околу 100 килограми кои брановите ги исфрлиле на брегот на Црното Море, а надлежните претпоставуваат дека дрогата е дел од товарот кој беше откриен на брод што пред десетина дена се преврте во делтата на Дунав.

Please follow and like us:
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.