ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бојан Јовановски останува во притвор

Апелациониот суд ја отфрли жалбата по одлуката на кривичниот за продолжување на притворот на Боки 13.

Апелација смета дека се исполнети два од условите, односно можност за бегство и да го повтори делото.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.