ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

(Аудио) Комплетните снимки од разговорите меѓу Камчев и Јовановски

 

Италијанскиот весник Ла Верита веќе објави две серии разговори меѓу актерите во аферата „Рекет“, но во меѓувреме ги направи достапни сите снимки кои ги поседува на оваа тема. Тука можете да ги слушнете во аудио формат.

https://youtu.be/GirZhiY1WbU

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.