ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Адеми: Сите одбиени проекти повторно ќе бидат разгледани

Сите одбиени проекти повторно ќе бидат разгледани, изјави денес во Берлин министерот за култура Асаф Адеми, по реакциите на јавноста за резулатите од годишната програма за национален интерес на министерството за култура.

Please follow and like us:
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.