ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Евроинтегративниот процес во државата ќе се забрзува со општа мобилизација на администрацијата. Вицепремиерот Бујар Османи, денеска прогласи вонредна состојба за...

Економскиот директор на Клиниката за гинекологија, Ваљон Беља, е хоспитализиран во Градската болница „Св.Наум Охридски“, откако вчера беше застрелан во...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.