ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Груба невистина е изјавата на Вилма Русковска дека одбивам соработка со обвинителството. Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, вели дека од јули...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.