ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Антикорупциска комисија отвори четири предмети за премиерот Зоран Заев, од кои две беа предмети на судски постапки. Антикорупционерите ќе истражуваат...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.