ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Црвеното копче на машината за прислушување се вклучувало секогаш кога тогашниот директор Сашо Мијалков, и началникот Горан Грујевски, од своите...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.