ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Заедничкиот кандидат за претседател на нашата држава Стево Пендаровски по посетата на Охрид, попладнево се сретна и со  граѓаните во...

Ден по пресудата за најголемиот судски процес за 27 април, обвинителството собира докази за да дојде и до организаторите и...

Пред 18 пратеници од ВМРО-ДПМНЕ, координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски го прочита експозето за интерпелацијата што оваа...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.