ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Обвинетиот Сашо Мијалков, како тогашен директор на Управата за безбедност и контраразузнавање и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, се докажа...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.