ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Некатегоризирано

Собраниската комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања денеска ќе одлучува по барањето за одобрување притвор на пратеникот и поранешен министер...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.