ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Поранешната потпретседателка на опозициската Демократска партија(ПД) и екс претседателка на албанскиот парламент Јозефина Топали го обвини актуелниот лидер на партијата...

Веќе навикнавме да го гледаме во необични изданија кои многумина ги коментираат позитивно или негативно. Премиерот на Албанија, Еди Рама,...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.