ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Трет случај на корона вирус во Косово

Нов случај на корона вирус во Косово. Како што пренесоа локалните медиуми, станува збор на роднина на 77 годишниот пациент од Витина.

Со ова вкупниот број на заболени од корона вирус во Косово се искачи на три лица.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.