ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Поскапуваат нафтените деривати

Од полноќ вечерва, нафтените деривати ќе се продаваат по нови цени. Дизелот и Euro Super 98 ќе се зголемaт за половина денар. Додека цената на Super 95 останува непроменета и ќе се продава за 67 денари.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.