ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Пејачките стравуваат поради снимките од телефонот на Веља Невоља: Пронајдени се експлицитни содржини од нив

Во уредот кој го користел озлогласениот Вељко Беливук, попознат како Веља Невоља, најдени се контроверзни фотографии и видеа од јавни личности.

Како што дознава српскиот телеграф од изворите кои се добро упатени во истрагата, пронајден е многу инетересен материјал.

Имено, во телофонот на Вељко Беливук, помеѓу остантите работи, пронајдени се и фотографии и видеа од старлети и познати пејачки.

Познато е дека поединечни убавици од јавниот живот отсекогаш биле блиски со контроверзниот маж и сега стравуваат од обелоденувањето на овие податоци, а уште полошо е тоа да нивните експлицитни видеа бидат објавени јавно во медиумите.

Засега поради поврзаноста со кланот на Беливук, на информативен разговор се приведени старлетите Мими Оро и Тијана Ајфон. Тие на почетокот на март беа сослушани.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.