ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

И КОКОЛИНДА најави кандидатура: Ким Кардашијан ќе ми биде љубоморна!

Откако денеска во јавноста се појави говорот на Колинда Грабар-Китаровиќ, со кој и официјално тргна во освојување на мандатот за претседателка, социјалните мрежи горат од шеги на нејзина сметка.

Писателката, стенд ап комичарка, имитаторка и водителка Маријана Периниќ, позната и како ПРЕСЕДАТЕЛКА Колинда или КОКОЛИНДА, повторно ја имитирала Грабар-Китаровиќ, а во снимката што ја објавила на Youtube, ја објавува и својата кандидатура.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.