ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Груевски денеска ќе се обрати на телевизија

Поранешниот премиер Никола Груевски по бегството во Будимпешта, Унгарија за првпат ќе се појави во медиум.

Како што најавија , тие ќе го вклучат Груевски во попладневните вести во 16 часот.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.