ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Груевски денеска ќе се обрати на телевизија

Поранешниот премиер Никола Груевски по бегството во Будимпешта, Унгарија за првпат ќе се појави во медиум.

Како што најавија , тие ќе го вклучат Груевски во попладневните вести во 16 часот.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.