ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Без изненадувања

Бензинот Еуро Супер 95 поевтинува за половина денар и сега неговата цена изнесува 58 ден/лит. Останатите моторни горива го задржаа истото ниво од минатата седмица и останаа на нивото за ЕУРОСУПЕР БС–98 69,00 ден/лит и за ЕУРОДИЗЕЛ (Д–Е V)  58,50 ден/лит.

Ве молиме следете не и стиснете лајк
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.