ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Нема потреба од нервоза и вознемиреност околу сметките за потрошена електрична енергија, реагираат од ЕВН.  Ова не e генерална состојба...

Српскиот член на Претседателството на БиХ и лидер на СНСД, Милорад Додик, изјави дека денешната одлука на ЦИК за одложување...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.