ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Претседателот на државата Стево Пендаровски утре ќе одлучи дали ќе донесе одлука за продолжување на траењето на вонредната состојба, откако...

Министерот за економија, Крешник Бектеши, на прес-конференција информира дека Владата на последната седница, по предлог на Министерството за економија, донесе...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.