ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Свет

– Турција почна офанзива против режимот на сирискиот претседател Башар ал-Асад во северозападната сириска пртовинција Идлив Офанзивата е почната како...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.