ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Критериумите ќе покажат дали е оправдано доделувањето на помошта, односно дали компанијата за онлајн-трговија имала реална потреба од таква помош...

Пратеничката Гордана Силјановска од редовите на ВМРО-ДПМНЕ го искритикува Талат Џафери затоа што во последен момент ја закажал седницата, а...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.