ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Советот за безбедност на државата одлучил дека во моментов нема потреба да се прогласува кризна состојба на целата територија на...

Министерот за надворешни работи Димитров и вицепремиерката  Царовска во избрна единца 1, трехничкиот премиер Спасовски со директорката на УЈП  Лукаревска...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.