ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Министерот за надворешни работи Димитров и вицепремиерката  Царовска во избрна единца 1, трехничкиот премиер Спасовски со директорката на УЈП  Лукаревска...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.