ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Живот

Бившиот разузнавач, а сега советник во Владата, Зоран Верушевски, кој денеска сведочеше на дополнителни пршања од СЈО во предметот „Тврдина-Таргет“,...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.