ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Живот

Опозицијата денеска ги бојкотираше излагањата на Димитров и Османи на седницатана собраниската комисија за европскипрашања. Со фотографија на министерот и...

Македонските политичари упатија честититки по повод денешниот празник 23 октомври-Ден на револуционерната борба. Претседателот Пендаровски од својот кабинет порача народот...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.