ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Живот

Проектот на УСАИД Партнерство за подобра бизнис регулатива неодамна одржа инфо сесија за предлог решенијата кои се предвидени со новиот законот за инспекциски надзор....

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, по повод празникот Св. Климент Охридски упати честитка до Архиепископот Охридски и Македонски г.г....

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.