ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бизнис

Министерот за економија, Крешник Бектеши, на прес-конференција информира дека Владата на последната седница, по предлог на Министерството за економија, донесе...

Нема потреба од нервоза и вознемиреност околу сметките за потрошена електрична енергија, реагираат од ЕВН.  Ова не e генерална состојба...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.