ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Српскиот член на Претседателството на БиХ и лидер на СНСД, Милорад Додик, изјави дека денешната одлука на ЦИК за одложување...

Српскиот претседател Александар Вучиќ, на прес-конференција во Палатата на Србија, изјави дека „никогаш во неговиот живот“ никој не му кажал...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.