Јанкулоска со семејна честитка за Нова година

Поранешната министерка за внатрешни работи на своите профили на социјалните мрежи објави семејна честитка до фановите и пријателите.

Таа ја честиташе Новата година на сите свои следбеници, пријатели и фанови со фотографии со седуммесечниот син Петар.

Please follow and like us:

You May Also Like