ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Ѓорѓиевски: Лазе Велковски се сонча во Охрид на сметка на приватна фирма ,а Антикорупциска и обвинителството молчат

Ѓорѓиевски: Лазе Велковски се сонча во Охрид на сметка на приватна фирма ,а Антикорупциска и обвинителството молчат

Please follow and like us:
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.