ХОРОР во Париз! Еден од протестантите остана без рака! (ВИДЕО)

Протестант остана без рака на денешните протести на жолтите елеци во Париз. Човекот бил камерман кој ги снимал протестите за организаторите. Полицијата на сите протести употребува многу солзавец и шок бомби кои предизвикаа многу повреди кај протестантите!

ВИДЕОТО СОДРЖИ ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ И МОЖЕ ДА ВЕ ВОЗНЕМИРИ!

Protester has hand ripped off during Yellow Vest march in Paris

GRAPHIC: Protester has hand ripped off during #YellowVest march in ParisREAD MORE: https://on.rt.com/9o1b

Gepostet von RT am Samstag, 9. Februar 2019

Please follow and like us:

You May Also Like